Informační deska

Skácení třešně ptačí

Datum události: 

13.03.2018

Vážení členové SVJ Raisova 5,

v úterý 13. března 2018 proběhlo kácení třešně ptačí rostoucí na našem pozemku, pouze cca 2 m od našeho bytového domu. Rozhodnutí strom odstranit bylo přijato na řádné schůzi SVJ. Hlavním důvodem byl fakt, že jsme nebyli schopni obdržet potvrzení o dobrém zdravotním stavu stromu. Po jeho skácení se potvrdily obavy oslovených dendrologů. Podstatná část bazální části stromu vykazovala masivní napadení měkkou hnilobou šířící se po letokruzích. Vzhledem k vychýlení kmene od vertikální osy tak reálně hrozilo jeho vyvrácení. Jsme rádi, že odstranění stromu a následné vyfrézování jeho pařezové části proběhlo hladce a vynasnažíme se, aby i patřičná náhrada proběhla co nejdříve.

Výbor SVJ Raisova 5

Stránky provozuje

www.bytovedruzstvo.eu

Webové stránky pro bytová družstva a SVJ

Ing. Miloslav Marel

IČ: 76377687

+420 725 451 331 (toto je kontakt pouze na provozovatele webu a nikoliv na předsednictvo družstva / společenství)

 
 
 
Skácení třešně ptačí | Bytové družstvo Raisova 5

Chyba

Chybová zpráva

  • Zadaný soubor temporary://fileRZONcO nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://fileOEIjnk nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://fileRoZpyQ nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
  • Zadaný soubor temporary://fileYyhZKm nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.
Na stránce došlo k neočekávané chybě. Zkuste to později.