Informační zpravodaj 2023

NA DNEŠEK PLÁNOVANÁ TECHNICKÁ KONTROLA SE RUŠÍ!

Datum události: 

11.12.2023

Vážení,
z důvodu onemocnění na straně dodavatelské firmy se na dnešek plánovaná technická kontrola vodovodního připojení v jednotlivých bytech bohužel ruší.
O náhradním termínu Vás budeme informovat.
Výbor BD & SVJ

Přerušená dodávka teplé vody

Datum události: 

05.06.2023

Vážení,
jak již bylo avizováno, včera večer došlo k prasknutí trubky od teplovodního bojleru a v důsledku havárie i k přerušení dodávky teplé vody.
K opravě by mělo dojít dnes v odpoledních hodinách. Je pravděpodobné, že po znovuspuštění teplovodního okruhu bude téct po určitou dobu rezavá voda. Prosím počítejte s tím.
S pozdravem
Výbor BD a SVJ Raisova 5

Oprava odpadních stoupaček BD

Datum události: 

28.02.2023

Vážení,
v současné době probíhá v suterénu našeho domu oprava další větve odpadních stoupaček.
Po loňské rekonstrukci kuchyňské stoupačky ve východní části BD (levá strana domu z pohledu z ulice) a koupelnové stoupačky západní částí BD, je aktuálně rekonstruovaná kuchyňská stoupačka v západní části domu již třetí, z celkových (patrně) pěti odpadních větví.

Odložená výměna systému domácího telefonu

Datum události: 

13.01.2023

V příštím týdnu by mohla v našem bytovém domě začít odložená výměna systému domácího telefonu. V pátek 13. a v sobotu 14. ledna se bude instalovat, v případě že opět nebude mrznout, venkovní zvonkové tablo.
Montáž nových telefonů v bytech se pak uskuteční v pondělí 16. a v úterý 17. ledna odpoledne, vždy mezi 15. a 19. hodinou. Výměna jednoho aparátu, pokud nenastanou technické problémy, trvá cca 30 minut.

Stránky provozuje

www.bytovedruzstvo.eu

Webové stránky pro bytová družstva a SVJ

Ing. Miloslav Marel

IČ: 76377687